Працівники сектору дактилоскопічного обліку допомогли встановити особу

 25 березня 2020 в підвальному приміщенні одного із будинків по вулиці Короля Данила в м. Івано-Франківську виявлено без ознак життя невстановлену особу чоловічої статі, віком 35-40 років. Слідів боротьби чи насильницької смерті на тілі не виявлено, труп направлено в морг ОБСМЕ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

 Оскільки шкірні покриви долоней рук були із значними гнилісними змінами, здійснити дактилоскопіювання за загальними правилами в приміщенні моргу неможливо. Опитування громадян, пред’явлення для впізнання та комплекс інших першочергових оперативно-розшукових заходів також не дали бажаного результату. Порадившись із фахівцями Івано-Франківського НДЕКЦ МВС, оперативники вирішили направити до експертного центру зрізи шкіри із нігтьових фаланг пальців рук трупа невстановленої особи чоловічої статі.

 В лабораторних умовах, надані зрізи шкіри із посмертними гнилісними змінами, було приведено до придатності з метою подальшого дактилоско-піювання шкірних покровів нігтьових фаланг пальців рук трупа й заповнення бланку дактилоскопічної карти.

 За результатами перевірки за дактилообліками АДІС «ДАКТО-2000» Івано-Франківського НДЕКЦ МВС, встановлено, що відбитки на дактилокарті належать гр. Р. 1975 року народження., уродженця м. Івано-Франківська.