Навчальний семінар криміналістів

Навчальний семінар інспекторів-криміналістів із експертами Івано-Франківського НДЕКЦ МВС

 09.07.2020 на базі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області проведено спільний навчальний семінар на тему «Сучасний стан та перспективні напрямки розвитку техніко-криміналістичного забезпечення». В начальному семінарі взяли участь інспектори-криміналісти ГУНП в Івано-Франківській області та працівники Івано-Франківського НДЕКЦ МВС. В процесі обговорення тематики семінару виступили завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Говера В.А., завідувач сектору трасологічних досліджень Остафіїв Б.Л., старший судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Олійник І.Л., судовий експерт сектору молекулярно-генетичних досліджень Ходорєва І.Т.

 Експертами Івано-Франківського НДЕКЦ МВС надано консультативні рекомендації щодо вилучення, зберігання та направлення речових доказів по кожному із напрямків, що сприятиме проведенню всебічного та об’єктивного дослідження.

 Проведення систематичних навчальних семінарів за участі інспекторів-криміналістів ГУНП в Івано-Франківській області та експертів Івано-Франківського НДЕКЦ МВС спрямоване на покращення взаємодії між підрозділами, якісне вилучення слідової інформації під час огляду місця події із подальшим направленням об’єктів для проведення експертиз.