Oзнайомча лекція для курсантів третього курсу спеціальності 081 «Право» Луганського навчально-наукового інституту імені Е.О. Дідоренка ДонДУВС

        Сьогодні, 26 квітня 2023 року, для забезпечення реалізації практичної складової і вдосконалення професійних компетенцій майбутніх працівників поліції у Івано-Франківському НДЕКЦ МВС для курсантів третього курсу спеціальності 081 «Право» Луганського навчально-наукового інституту імені Е.О. Дідоренка ДонДУВС проводилась екскурсія.
    Під час заходу курсантів ознайомлено з історією створення Експертної служби МВС, її структурою та організацією діяльності Центру. Також була подана інформація про основні види криміналістичних експертиз, порядок їх призначення і проведення, а саме: почеркознавчої та лінгвістичної експертизи; технічної експертизи документів; експертизи зброї; трасологічної експертизи; продемонстровано сучасні можливості техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення. Звернута увага на питаннях щодо взаємодії експертів, яких залучають в якості спеціалістів, зі слідчими під час здійснення окремих слідчих дій.