Важливо!

Шановні
громадяни!

     Сьогодні Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в ряді адміністративних одиниць нашої країни. Серед них м. Київ, Дніпропетровська та Івано-Франківська область.

         Для кращого розуміння терміну “Надзвичайна ситуація”, а також її розмежування із “Надзвичайним станом” відвідуйте сторінку МВС України в соціальній мережі “Фейсбук” за посиланням нижче, а також слідкуйте за нами в соціальних мережах.

– призупиняється особистий прийом громадян керівництвом центру;

– тимчасово  обмежується  прийом  фізичних  осіб  і представників  юридичних  осіб  із  питань надання послуг щодо огляду технічного стану зброї та її відстрілу.

          Контрольний відстріл нарізної мисливської, спортивної, газової і травматичної зброї проводиться в робочі дні з 09.00 до 15.00 год. 

   Зброя приймається у одного власника зброї при наявності паспорту громадянина України, ідентифікаційного номеру платника податків, дозволу на зброю, трьох штатних патронів (для нарізної зброї тільки з оболонковою кулею, для газової зброї тільки холостих). Карабіни приймаються виключно у чохлах.

     Вхід громадян у приміщення Івано-Франківського НДЕКЦ МВС у зв’язку з проведенням огляду та відстрілу зброї – виключно по одному.

       Задля  розв’язання  невідкладних  проблем,  які  Вас турбують, Ви можете звертатися до керівництва Івано-Франківського  НДЕКЦ  МВС  із  письмовими   зверненнями  та  надсилати їх поштою на адресу: 76005, м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14  або  електронною  поштою:  ndekc_ifr@ukr.net. Письмові звернення Ви можете також залишити в скриньці, що розміщена у фойє Івано-Франківського НДЕКЦ МВС.  

Будьте здорові, бережіть своє і здоров’я інших!