Щодо купівлі та продажу авто

«Підводні камені» придбання та продажу автомобілів

   У сьогоденні автомобіль із розкоші став масовим продуктом, доступним широкому колу осіб, що досягається завдяки не тільки широкому асортименту на ринку нових моделей, а й величезним ринком б/в авто.
    В останньому випадку ціни значно нижчі ніж ціни аналогічних нових автомобілів, однак цей ринок таїть в собі численні «підводні камені» під час придбання такого майна. Не варто розраховувати на гарантії виробника, їх попросту тут не має. Усі відносини на б/в ринку базуються на довір’ї покупця до продавця, що є не самим надійним чинником успішної покупки.
Існують, як недобросовісні продавці, так і випадки продажу сумнівних авто, що трапляється часто, при чому про сумнівне походження авто може не знати і сам продавець, який без злого умислу перепродає автомобіль.
    Автомобілі на ринку можуть мати не завжди законне походження і для їх легалізації зловмисники вдаються до прийомів, результати яких можна поділити умовно на дві групи:
   1. Автомобілі із підробленими номерами кузова та інших агрегатів.
   2. Автомобілі із підробленими документами, що їх супроводять.
    Зазвичай, самотужки перевірити справжність таких речей досить проблематично і для того, щоб захистити покупця від подібних проблем Івано-Франківський НДЕКЦ МВС пропонує свої послуги з дослідження транспортних засобів та документів, що їх супроводжують.
    Вартість встановлення відповідності документів на автомобіль тим, що перебувають в офіційному обігу є досить невеликою і становить 450,24 коп. (з ПДВ). Проведення такого дослідження вбереже щасливого власника автомобіля від неприємностей із законом у майбутньому.