Злочин не проходить безслідно

Злочин не проходить безслідно

     Наприкінці вересня 2019 року невідомі особи, перебуваючи в одному із сіл Рогатинського району Івано-Франківської області, за допомогою ключа, що знаходився на території господарства гр. С., проникли в приміщення житлового будинку, де із металевого сейфу таємно викрали грошові кошти в сумі 200000 грн. та 30000 доларів США.

     За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою).

     Під час проведення огляду місця події працівниками Рогатинського відділення поліції, було виявлено та вилучено слід пальця руки та слід долоні руки.

     В ході перевірки даної слідової інформації судовими експертами сектору дактилоскопічного обліку ВКВД Івано-Франківського НДЕКЦ МВС за центральним дактилообліком ДНДЕКЦ МВС «Дакто-2000»  встановлено співпадання папілярних узорів у сліді пальця руки та сліді долоні руки із папілярними узорами у слідах пальців рук на дактилокарті, заповненій на ім’я гр-ки К., жительки Черкаської області, 1989 року народження.

     Зауважимо, що в поле зору працівників поліції дана громадянка потрапляла неодноразово впродовж останніх десяти років на території Київської, Черкаської та Рівненської області.

      Інформацію про співпадання передано оперативним працівникам СУ та УКР ГУНП в Івано-Франківській області.

     Наприкінці листопада гр-ці К. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.5 ст.185 КК України. Матеріалами 

кримінального провадження встановлено, що до вчинення даного злочину також причетна рідна сестра гр-ки К. та ще одна співучасниця – гр-ка Б.

     09 грудня 2019 року по даному кримінальному правопорушенню виконано судову дактилоскопічну експертизу, згідно висновку якої – слід пальця та слід долоні руки залишені вказівним пальцем та долонею лівою руки гр. К, 1989 р.н.