Науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів»

     З 15.09.2021 року по 17.09.2021 року на базі Івано-Франківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України пройшов  науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби  з легалізацією викрадених транспортних засобів».                          Семінар відкрив та виступив зі вступним словом заступник директора ДНДЕКЦ МВС Ковальов Костянтин Миколайович та т.в.о. директора Івано-Франківського НДЕКЦ МВС Мицкан Руслан Володимирович. В заході прийняли участь працівники ДНДЕКЦ МВС, представники Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України, Головного слідчого управління Національної поліції України, Департаменту карного розшуку Національної поліції України та науково-дослідного Бюро судових експертиз «Сантодор».                                     Івано-Франківський  НДЕКЦ представляли головний судовий експерт сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Кікерчук Любомир Юрійович та заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень-завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Тутецька Ніна Володимирівна, якими були підготовлені доповіді на теми «Приклад легалізації транспортного засобу шляхом підроблення реєстраційних документів  та ідентифікуючих носіїв» та «Проблемні питання дослідження документів, що супроводжують транспортні засоби» відповідно.                    Після кожного виступу відбувалося жваве обговорення викладеної теми, під час якого вирішувалися та знаходились шляхи вирішення проблемних питань.      На завершення заходу, під час підведення підсумків, кожен учасник семінару отримав свідоцтво та значок, який засвідчує їх участь у науково-практичному семінарі фахівців Експертної служби МВС України.

З Днем Державного Прапора України!

      23 серпня – День Державного Прапора України! Хай символ України – Державний Прапор – осяює Ваш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України! У цей святковий день бажаємо міцної сили і духу, сталевого здоров’я і патріотизму, незмінної любові і поваги, благополуччя і оптимістичного настрою, великих успіхів і звершень!

З Днем Незалежності України!

      Колектив Івано-Франківського НДЕКЦ МВС щиро вітає Вас із визначним святом – ювілейною 30-ю річницею Дня Незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичемо Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Захід у дитячому таборі «ВЕСЕЛКОВЕ ЛІТО»

  15.07.2021 працівником сектору дактилоскопічних досліджень головним судовим експертом Олійник І.Л. спільно із працівником сектору трасологічних видів досліджень головним судовим експертом Солоненко І.І. Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України було проведено захід у дитячому таборі «ВЕСЕЛКОВЕ ЛІТО», який проходив в м. Івано-Франківськ, парк               імені  Тараса Шевченка. Експертна служба Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України продемонстрували дітям своє спорядження, криміналістичні валізи, транспорт та ознайомили з специфікою роботи підрозділів, а також надали діткам можливість спробувати себе в ролі експерта-дактилоскопіста.

З Днем судового експерта України

       4 липня, відзначається професійне свято – День судового експерта України.
Судова експертиза є одним із найважливіших засобів боротьби зі злочинністю, а також захисту прав і свобод громадян. Професія судового експерта є унікальною та у своїй професійній діяльності поєднує статус фахівця з відповідної галузі знань, науковця та процесуальної особи.
     Шановні колеги вітаємо Вас зі святом, бажаємо міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, рішучості та нових ідей. Нехай вдача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Захід по молодіжній військовій програмі «Карпатський Легіон»

28.06.2021 працівником сектору дактилоскопічних досліджень головним судовим експертом Олійник І.Л., працівником сектору трасологічних видів досліджень головним судовим експертом Солоненко І.І. спільно із працівником сектору автотехнічних досліджень ВАД та КДТЗ Івано-Франківського НДЕКЦ МВС судовим експертом Гарбар В.В., було проведено спільний захід разом із поліцією Івано-Франківщини та представниками інших служб по молодіжній військовій програмі «Карпатський Легіон», який проходив в с. Луквиця, Івано-Франківської області на території пластового табору «Чота Крилатих». Експертна служба Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України продемонстрували дітям своє спорядження, транспорт та ознайомили з специфікою роботи, а також надали діткам можливість спробувати себе в ролі експерта. 

З Днем Національної поліції України

     Шановні працівники поліції!
 
     Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.
   Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Вітаємо працівників слідства із професійним святом!

  1 липня, своє професійне свято відзначають усі слідчі України!
      Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі, працівники слідчих підрозділів з честю виконують поставленні завдання і зміцнення законності та правопорядку в Україні.
   У цей день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, успіху у роботі на благо нашої Батьківщини. Хай завжди Вас оточує людська повага та буде прихильна людська доля. Найкращі побажання Вашим близьким та рідним, які поділяють труднощі вашого напруженого буття.
 
Зі святом, колеги!

З Днем Конституції України!

   Конституція – основа процвітаючої держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина. Дотримуватися Основно-го Закону, докладати зусилля для утвердження в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.
 
З Днем Конституції України!

Робоча зустріч у форматі круглого столу для працівників ГУНП в Івано-Франківській області

     24.06.2021 відбулась робоча зустріч у форматі круглого столу для працівників ГУНП в Івано-Франківській області та їх підпорядкованих підрозділів на тему: «Функціонування та можливості криміналістичних обліків із демонстрацією позитивних прикладів результатів роботи, а також презентація нових видів досліджень таких, як фототехнічні портретні дослідження та дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів» у програмі якої взяли участь працівники Івано-Франківського НДЕКЦ МВС, а саме:
–  заступник директора Лямпель Валентина Іванівна;
–   завідувач сектор почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Тутецька Ніна Володимирівна;
–   завідувач сектору трасологічних досліджень Остафіїв Богдан Любомирович;
– завідувач сектору у сфері інформаційних технологій Стефінів Микола Васильович;
–   завідувач сектору балістичного обліку Козлов Андрій Миколайович;
–   експерт відділу компютерно-технічної експертизи та телекомунікаційних досліджень Мазур Валентин Юрієвич.